DSE Röplabda Akadémia

DSE Röplabda Akadémia
DSE Röplabda Akadémia

Kedves Gyerekek! Tisztelt Szülők!
Ettől a tanévtől kezdve egy újabb lehetőség áll a sportolni vágyó tanulók rendelkezésére. Amennyiben érdekelnek a labdajátékok, mostantól röplabdázhatsz is nálunk. Minderre a DSE Röplabda Akadémia biztosít lehetőséget iskolánkban. A részletekről az első szülői értekezleten kapnak pontosabb tájékoztatást a szülők az osztályfőnököktől. Addig is lehet gondolkozni rajta, szeretnénk, ha minél többen jelentkeznének rá!
Íme a felhívás:

Legyél Te is Akadémista!

Amennyiben szereted a labdázást, szeretsz csapatban sportolni, akkor válaszd a DSE Röplabda Akadémiát! Lépj be Te is közénk!

Hogyan teheted ezt meg?

Jelentkezz pedagógusodnál, vagy igazgatódnál az iskolában.

Jelentkezz a bemutató óra után a röplabda edzőnél.

Írj egy e-mail-t Szárszó Lajosnak a btvlajos@gmail.com címre.

Miért jó akadémistának lenni?

Baracson tarjuk az edzéseket.

Számos tornát szervezünk, melyben iskoládat képviselheted.

Kipróbálhatod magad az Országos Diákolimpia Versenyén.

Támogatunk a továbbtanulásban, jelentsen az közép, vagy felsőfokú szintet, ahol továbbra is űzheted kedvenc sportodat, a röplabdát.

Felszereléssel, labdákkal segítjük iskoládat.

Kik garantálják mindezt?

DSE Röplabda Akadémia kiváló edzői segítségével tanulhatod meg ezt a gyönyörű sportot, melyre garancia Tomanóczy Tibor, a Dunaferr SE röplabda csapatának vezetőedzője, a Magyar Férfi Válogatott másodedzője valamint a Junior Válogatott szövetségi kapitánya.

Meddig jelentkezhetek?

Jelentkezésedet szeptember 8-ig várjuk, de utána is lesz lehetőséged bekerülni az Akadémiára.