Duna Ismerettár verseny I. helyezés 2017.06.24.

DUNA ISMERETTÁR VERSENY
GENERALI GYERMEK SZIGET BUDAPEST
Ma újabb nagyszerű eredménnyel gazdagították diákjaink iskolánk hírnevét. A GWP Magyarország Alapítvány rendezésében immár tizedik alkalommal megrendezett Duna Ismerettár országos vetélkedőn a csodálatos első helyezést értük el. Ez a siker azért is nagyszerű, mert az elballagott nyolcadikos diákjaink közül hárman vívták ki ezt a rangos elismerést: Kurucz Dorka, Mosonyi Boglárka, Talpai Viktor
Kedves Bogi, kedves Dorka, Kedves Viktor!
Azt hiszem, ez a legszebb búcsú, amit adhattatok nekünk. Számomra különösen az? s ígérem mindig szeretettel gondolok rátok, s természetesen azokra is akik a háttérben szurkoltak és erősítettek bennünket.
Külön szeretném köszönetemet kifejezni Simon Bonita édesapjának, aki eljutatott bennünket a versenyre, s egész nap gondoskodott rólunk.
2017. június 24.
Lendvai Józsefné
i.h.

További képek

Share

You may also like...