Duna Ismerettár verseny I. helyezés 2017.06.24.

Duna Ismerettár verseny I. helyezés 2017.06.24.
Duna Ismerettár verseny I. helyezés 2017.06.24.

DUNA ISMERETTÁR VERSENY
GENERALI GYERMEK SZIGET BUDAPEST
Ma újabb nagyszerű eredménnyel gazdagították diákjaink iskolánk hírnevét. A GWP Magyarország Alapítvány rendezésében immár tizedik alkalommal megrendezett Duna Ismerettár országos vetélkedőn a csodálatos első helyezést értük el. Ez a siker azért is nagyszerű, mert az elballagott nyolcadikos diákjaink közül hárman vívták ki ezt a rangos elismerést: Kurucz Dorka, Mosonyi Boglárka, Talpai Viktor
Kedves Bogi, kedves Dorka, Kedves Viktor!
Azt hiszem, ez a legszebb búcsú, amit adhattatok nekünk. Számomra különösen az? s ígérem mindig szeretettel gondolok rátok, s természetesen azokra is akik a háttérben szurkoltak és erősítettek bennünket.
Külön szeretném köszönetemet kifejezni Simon Bonita édesapjának, aki eljutatott bennünket a versenyre, s egész nap gondoskodott rólunk.
2017. június 24.
Lendvai Józsefné
i.h.

További képek