Gyermeknap 2017.05.26.

Gyermeknap 2017.05.26.
Gyermeknap 2017.05.26.

Május utolsó vasárnapja: gyermeknap. Az iskolánk tanulóit már pénteken megleptük egy játékos délelőttel. Ezen a napon nem kellett padban ülve figyelniük, volt viszont minden, ami csak szükséges egy remek vidám délelőtthöz. Agyagozás, kézműveskedés, váltóversenyek, homokfoci, aszfaltrajz, arcfestés, táncház, malom játék, és persze ki ne hagyjam: fagyizás. Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani azoknak, akik segítettek létrehozni ezt az élménydús délelőttöt: Horváth Klára, Osztrider Zoltán, Bebesi KézMűves( agyagozás), Stefánia Stefán(arcfestés), Ferenc Volman(malom játék). A délelőtt megszervezéséért, lebonyolításáért köszönet illeti az alsós munkaközösséget. A képeket elnézve úgy tűnik a gyerekek nem bánnák, ha évente többször is lenne gyereknap!

További képek