Hajrá Nagyvenyimi Néptáncegyüttes!

Hajrá Nagyvenyimi Néptáncegyüttes!
Hajrá Nagyvenyimi Néptáncegyüttes!

Szavazásra, játékra buzdítjuk olvasóinkat, a Nagyvenyimi Néptáncegyüttest szeretnénk közösségi oldalon leadott egyszerű tetszésnyilvánítással minél kedvezőbb helyzetbe hozni, ha lehet, akár meg is nyerhetik a felajánlott 100 ezer forintot. Mi más is lehetne a cél, mint megnyerni.

Mi is a teendő?

Mivel ez a “vetélkedő”, a facebook oldalán van, nem árt, ha be tudunk lépni, és megkeresni a Néptáncosok kellékboltjának oldalát, ahol a játékban szereplő néptáncosok képei között ki kell keresni a Nagyvenyimi Táncegyüttes képét (fenti kép), majd egy határozott mozdulattal bökjünk rá a TETSZIK gombra.
További teendőnk nincs, január 6-án este 10 óráig lehet a szavazást érdemben befolyásoló szavazatunkat leadni, azaz “lájkolni” a képet, bízunk benne, hogy a szoros eredmény ellenére a venyimi csapat fog jobban örülni.

Nagyon megérdemlik!

https://www.facebook.com/neptancosok.kellekboltja/

A résztvevők képeinek albumában (keresd ezt a képet!):