Kezdődik az iskola 2017.09.01.

Kezdődik az iskola 2017.09.01.
Kezdődik az iskola 2017.09.01.

Kedves gyerekek! Tisztelt Szülők!
Bármilyen hihetetlen is, de hamarosan vége a nyári szünetnek. Nem sokára elkezdődik a 2017/18-as tanév. Gondolom vannak, akik már készülődnek, nézegetik az új tanszereiket, vagy éppen most választják ki az új iskolatáskát. Olyanok is akadhatnak, akik még az utolsó napokat kihasználva strandra mennek, kirándulnak, fagyiznak, vagy csak játszanak önfeledten. Bárhogy is van, az iskola minden diák számára elkezdődik szeptember elsején. Ezen a napon kérem ünneplőben jöjjenek a gyerekek! A tanévnyitó műsor reggel nyolc órakor kezdődik. Ezután a gyerekek a délelőttöt az osztályfőnökükkel töltik, majd 11.30-kor véget ér a tanítás. Ezen a napon még nem lesz napközi.
Várunk benneteket nagy szeretettel! Addig is mindenkinek kellemes időtöltést kívánunk a vakáció utolsó napjaira!