Megyei futóverseny döntő

Megyei futóverseny döntő
Megyei futóverseny döntő

A körzeti futóversenyen való szép szereplés után iskolánk tanulói bejutottak a megyei döntőbe. A versenyre Székesfehérváron került sor, ahol összesen 700 versenyző vett részt. A gyerekek nagyon szép teljesítménnyel futottak csapatversenyben és egyéniben egyaránt.Ennek következtében arany- és ezüstérmet is sikerült hazahozni ezen a délutánon.
Eredmények:
I. korcsoport lány csapat I. helyezés Baracs: Karászi Panna, Markulinecz Jázmin, Nagy Nikolett
I. korcsoport fiú csapat II. helyezés Baracs: Novoth Szabolcs, Makó Nándor, Varga Kilián
Egyéni:
I. korcsoport 6. karászi Panna, 9. Markulinecz Jázmin, 17. Varga Kilián,II. korcsoport 12. helyezett makó Nándi,14. helyezés Trenka Barbara, III. korcsop. 13. helyezés Árva Gréta 18. helyezés Kovács Bendegúz