SZÜKSÉGES ISKOLAI FELSZERELÉSEK 1. OSZTÁLYBAN

• 5 db vonalas füzet ( kódszáma: 14 ? 32)
  • 5 db négyzetrácsos füzet
  • 1 db hangjegyfüzet
  •  A fénymásolt feladatlapok számára is kérnénk egy gyűjtő mappát.

Technika dobozba (amely egy cipős doboz is lehet) kérem belerakni a következőket:

• 1 db  ragasztóstift (nem folyékony, hanem kenhető)
  • 12 színű vízfesték
  • 2 db vékony és 1 db vastag ecset (2-es, 4-es, 10-es)
  • ecsetes tál, törlőrongy
  • zsírkréta,
  • 12 színű filctoll  és színes ceruza
  • 1 db fekete tűhegyű filctoll (Tinten pen)
  • natúr színű gyurma, a gyurmázáshoz kérnék egy műanyag alátétet (konyhai alátét jó)
  • olló

Minden gyereknek szüksége van még ezen kívül az alapcsomagra, amelyet nálam rendeltek meg (2410 ft )

(Akik mégsem rendelték meg nálam, azoknak a következőket kell beszerezni:

Vázlatfüzet B/5 méretben vagy A/4 méretben, origami papír  1 csomag, Fűzőlap 1 csomag, Írólapok 2 csomag, Számolókorong, Játékhőmérő, Játékóra, Papír mérőszalag, Műanyag számskála, Számolópálca, Kétoldalú tükör, Dobókocka 3 db, Postairón 2 db, Fogást segítő háromoldalú ceruza)

Ezeken kívül szükség lesz még:

• műanyag pohár
  • tornazsák a testnevelés felszerelésnek (fehér póló, rövid nadrág/szabadidő alsó, fehér zokni, tornacipő,)
  •  100 db-os papír zsebkendő

A tisztasági csomag többi részét (szappan, kéztörlő, wc papír) iskolán évek óta egységesen osztálypénzből szerzi be.

A gyerekek székeire lehet hozni szivacs ülőpárnát. Ezekre célszerű megkötőt varrni, amivel rögzíteni lehet a szék csővázához, így nem esik le.

Kérem, amire csak lehet alkoholos filccel írják rá a gyerek nevét!

Tisztelettel : Balogné Kakuk Adrienn osztályfőnök