Tanévnyitó ünnepély 2017.09.01.

Tanévnyitó ünnepély 2017.09.01.
Tanévnyitó ünnepély 2017.09.01.

Becsengettek!

2017 szeptember elsején pénteken kezdetét vette az új tanév. Ezen a napon reggel nyolckor ünneplő ruhában várakoztak a diákok az iskola udvarán, hogy a tanévnyitó ünnepéllyel lezárjuk a vakációt és megnyissuk a tanulás időszakát. Tudjuk, még mi is emlékezünk rá, hogy milyen kettős érzések kerítik hatalmukba a diákokat. Egyrészt örülünk a rég nem látott barátoknak, az új kihívásoknak, másrészt szomorúan zárjuk le a vidám nyári élményeinket. Az iskolánkban már hagyománynak számít, hogy ilyenkor a harmadik osztályosok adnak műsort. Így volt ez idén is. A szorgalmas kisdiákok a nyáriszünet utolsó napjaiban vállalták, hogy verset tanulnak, próbákra járnak, hogy aztán egy rövid, de szép, elgondolkodtató műsorral lepjék meg tanáraikat, diáktársaikat. A műsor összeállításáért köszönet Szondiné Szemző Magdolna tanító néninek, a harmadikosok osztályfőnökének. A műsort Látó Sándor tanár úr szintetizátor játéka tette még ünnepibbé. Gasparovszky Tibor igazgató úr köszöntő beszéde után a gyerekek termeikbe vonultak osztályfőnökeikkel, és ezen a napon eligazítást kaptak a tanév rendjét illetően.

Sikeres és boldog tanévet kívánok a tantestületünk nevében minden diákunknak! Balogné Kakuk Adrienn igh.