Tanévzáró Kisapostagon 2017.06.22.

Tanévzáró Kisapostagon 2017.06.22.
Tanévzáró Kisapostagon 2017.06.22.

Bizonyítványosztás a Benedek Elek tagiskolánkban

Nagy eseményre gyülekeztek ma délután a kisapostagi nebulók és szüleik, mert elérkezett a várva-várt nap, amikor is kezükbe vehették az egész évi fáradozásuk jól megérdemelt írásos bizonyítékát. Persze a tanító nénik a bizonyítványok mellé még sok-sok kedves meglepetéssel is készültek. Oklevéllel, érdekesebbnél érdekesebb könyvekkel díjazták a kitartó szorgalmat, a jó magatartást, az ügyes mesemondókat, a szépen éneklőket és persze a mindenki után rendet rakókat is, majd minden kisdiák kapott egy személyre szóló ?házi feladatot? a nyári szünetre.  Ahogy elnéztem az arcokat, ennek a feladatnak mindenki csak örült.

Végül pedig szeretnék köszönetet mondani a két pedagógusnak, Zsuzsa néninek és Emese néninek az egész éves, fáradságot nem ismerő munkájáért, valamint a meghitt, családias légkör megteremtéséért!

Az intézmény vezetősége nevében:

Lendvai Józsefné

int.vez.helyettes

További képek