Avatásom perce jött….

Avatásom perce jött….
Avatásom perce jött….

Hagyományosan minden év októberében kerül sor iskolánk elsőseinek avató ünnepségére. Idén október 15-én tartottuk ünnepélyünket, amelyen kis elsőseink fogadalmat tettek, hogy iskolánk szabályai és szüleik elvárásai szerint fognak közösségünkben tanulni, aktívan részt venni eseményeinken. A nyolcadik osztályosok kötötték fel nyakukba a széchenyis zöld kendőt, amely összetartozásunk jelképévé vált.

A kisdiákok vidám előadásukban bemutatták az elmúlt pár hét tapasztalatait. A műsort a tornász lányok vidám bemutatója  , és az énekkar  előadása színesítette. Az önkormányzat nevében Várai Róbert polgármester úr ünnepi beszéddel és egy-egy ajándék könyvvel köszöntötte a kicsiket.

Gratulálunk a felavatottaknak!

(A műsor szervezése, lebonyolítása a nyolcadikosok feladata volt, osztályfőnökük: Ujvári Csilla tanárnő, Benkéné Juhász Márta tanárnő . Az elsősök felkészítése Kalló Zoltánné tantónő osztályfőnök, és Úr Emese tanítónő, a tornász lányok felkészítése pedig Benkéné Juhász Márta tanárnő érdeme)

További képek

Média megjelenés

Video